Proby

Vítejte na osobnních stránkách autorky webu Proby

Tato stránka vám přiblíží něco málo o autorce Proby blogu.
Ještě o něco více, než se nachází na blogu samotném.
Dozvíte se něco málo o zálibách, životě, práci, díle a další.

Přejít na Proby blog

Informace

Kdo vlastně jsem?

a jsem studentka VOŠ a SPŠE Plzeň (Vyšší odborná a střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň). Tuto školu studuji již třetím rokem. Narodila jsem se také tam, ačkoliv oficiálně bydlím někde jinde, kde jsem také studovala základní školu. Přes týden se nacházím v Plzni, občas i o víkendech, na internátě.

Moje koníčky

Můj hlavní koníček je také mým vzděláním. Mým hlavním koníčkem jsou totiž počítače - poté volejbal, keramika a tvoření šperků z korálků a drátku. Také miluji knihy a pokud mám čas, tak si ráda něco přečtu. Největší koníček je však můj přítel a mí přátelé, kteří jsou pro mě tou hlavní věcí v životě. Také jsou to mé největší končíky, protože občas to chce hodně času. Ráda se směji a bavím, tudíž si pro to vyhledávám správnou společnost. Další koníček je fantasy, kterým žiji, jak jen to jde. Je to srdeční záležitost a kdo nezažil, nepochopí. Však moje největší vášeň je však airsoft. Není to jen koníček, ale vášeň a styl života. Ne každého to baví, ale myslím, že mě to jen tak už nepustí.

Odkazy

Twitter / LinkedIn / Facebook / Blog

Webové práce

Zde jsou nějaké mé webové práce
na kterých pracuji díky škole a kromě Proby,
ať už designové nebo kompletní.

Josefov

Práce určená jako seminární na webové aplikace, tedy předmět ve škole. Je určen k informování o židovské čtvrti v Praze.

Přejít

Proby blog

Blog původně určen jako takový malý archiv mé myšlenkové a písemné tvorby, ať už se jedná o básničky, úvahy nebo povídky.

Přejít

Osobní stránka Proby
(tento projekt)

Osobní stránka, na které prozradím něco více, než jsem doposud prozradila na svém blogu samotném, tam se to ovšem nehodí, proto je stvořena tato prezentace.

Nacházíte se zde

Thalia O'Conell

Poněkud amatérský projekt RPG postavy týkající se RPG projektu, složený čistě z webových služeb a CSS i HTML, dále zatím nerozvíjen na přání osoby, které je dělaný.

Přejít

Dále .

Kontakty

Máte nějaké dotazy, poznámky nebo jse zde něco nenašli?

Nebojte se a klidně mi napište!

ia.va@seznam.com